TÜRK TELEKOM
BİRİKTİRME VE YARDIM SANDIĞI
Bizi Ücretsiz Arayabilirsiniz ! Bizi Ücretsiz Arayabilirsiniz

444 7 297

0 (312) 584 82 00

Delegeler

Türk Telekom BYS

Adı Soyadı

Bölge

İl

Delegelik

ABDULLAH AKDOĞAN ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN 2017-2020 DÖNEMİ 21.GRUP (SAMSUN-TOKAT) ASİL DELEGE
ABDULLAH GÜVEN TOKAT İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ TOKAT 2017-2020 DÖNEMİ 21.GRUP (SAMSUN-TOKAT) ASİL DELEGE
ABDULLAH YİĞİT KÜTAHYA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA 2017-2020 DÖNEMİ 8.GRUP (KÜTAHYA-YALOVA-BİLECİK) ASİL DELEGE
AHMET BURHAN YILMAZ Batı-I (İZMİR) Bölge Müdürlüğü İZMİR 2017-2020 DÖNEMİ İZMİR ASİL DELEGE
AKIN KOCABAL Batı-I (İZMİR) Bölge Müdürlüğü İZMİR 2017-2020 DÖNEMİ İZMİR ASİL DELEGE
AKİF KILIÇ BURSA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ BURSA 2017-2020 DÖNEMİ BURSA ASİL DELEGE
ALİ KÖSE TT BYS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA YÖNETİM KURULU ÜYESİ
ALİ NİZAM TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
ALİ ÖZTÜRK TELEKOM HARİCİ ÜYELER 2017-2020 DÖNEMİ 22.GRUP (GİRESUN-GÜMÜŞHANE-BAYBURT) ASİL DELEGE
ALPER KAPLAN TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA YÖNETİM KURULU ÜYESİ
AYHAN YETİM ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ORDU 2017-2020 DÖNEMİ ORDU ASİL DELEGE
BARIŞ SARI Anadolu Merkez-I (ANKARA) Bölge Müdürlüğü ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA ASİL DELEGE
BAYRAMALİ DEMİRELLİ Güney-I (ANTALYA) Bölge Müdürlüğü ANTALYA DENETİM KURULU ÜYESİ 2017-2020 DÖNEMİ ANTALYA ASİL DELEGE
BEKİR PEKSÖZ DENİZLİ İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ DENİZLİ 2017-2020 DÖNEMİ 16.GRUP (DENİZLİ-UŞAK) ASİL DELEGE
BEYHAN İBİLİ TELEKOM HARİCİ ÜYELER 2017-2020 DÖNEMİ 1.GRUP (GAZİANTEP-KİLİS) ASİL DELEGE
BİLAL ÇAKAL BALIKESİR İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ BALIKESİR 2017-2020 DÖNEMİ 7.GRUP (BALIKESİR-ÇANAKKALE) ASİL DELEGE
BİLGE KAAN KURU Güney-II (ADANA) Bölge Müdürlüğü ADANA 2017-2020 DÖNEMİ ADANA ASİL DELEGE
BİRSEN BULUT TELEKOM HARİCİ ÜYELER 2017-2020 DÖNEMİ ANTALYA ASİL DELEGE
CANEL ÜNVER SİNOP İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ SİNOP 2017-2020 DÖNEMİ 20.GRUP (ÇORUM-SİNOP) ASİL DELEGE
CENGİZ YERLİKAYALAR TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
DERYA KARTAL Anadolu Merkez-I (ANKARA) Bölge Müdürlüğü ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA ASİL DELEGE
DİDEM ARPACI KARAGÖZ İstanbul-II (İSTANBUL ANADOLU YAKASI) Bölge Müdürlüğü İSTANBUL 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-II ASİL DELEGE
DİLEK GÜRDEGİN ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
DOĞUŞ DÖNMEZER TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
ERDİNÇ ÇİĞDEM TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA YÖNETİM KURULU ÜYESİ 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
ERDOĞAN ÖZDEMİR ORDU İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ ORDU 2017-2020 DÖNEMİ ORDU ASİL DELEGE
EREN YANMAZ ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
ERGİN ÖZBEK TTNET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
ERKUT GÖZGEÇ Doğu-I (ERZURUM) Bölge Müdürlüğü ERZURUM 2017-2020 DÖNEMİ ERZURUM ASİL DELEGE
EROL ÖZEN TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
ERTAN KAYA Batı-I (İZMİR) Bölge Müdürlüğü İZMİR 2017-2020 DÖNEMİ İZMİR ASİL DELEGE
ESRA ÇEVİK KASTAMONU İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU 2017-2020 DÖNEMİ 3.GRUP (ÇANKIRI-KASTAMONU) ASİL DELEGE
EYÜP CAN YILDIRIM İstanbul-I (İSTANBUL YAKASI) Bölge Müdürlüğü İSTANBUL 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-I ASİL DELEGE
FATMA DENİZ TÜRKKAN Batı-I (İZMİR) Bölge Müdürlüğü İZMİR 2017-2020 DÖNEMİ İZMİR ASİL DELEGE
FATMA TUNCER ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERZİNCAN 2017-2020 DÖNEMİ ADIYAMAN ASİL DELEGE
FIRAT AKSOY MANİSA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ MANİSA 2017-2020 DÖNEMİ MANİSA ASİL DELEGE
GALİP YİĞENOĞLU Güney-II (ADANA) Bölge Müdürlüğü ADANA 2017-2020 DÖNEMİ ADANA ASİL DELEGE
GÖKHAN KISACIK KAHRAMANMARAŞ İL TELEKOM MÜD. KAHRAMANMARAŞ 2017-2020 DÖNEMİ 2.GRUP (K.MARAŞ-NİĞDE-OSMANİYE) ASİL DELEGE
GÖKHAN POLAT BALIKESİR İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ BALIKESİR 2017-2020 DÖNEMİ 7.GRUP (BALIKESİR-ÇANAKKALE) ASİL DELEGE
HACER MERCAN ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN 2017-2020 DÖNEMİ 22.GRUP (GİRESUN-GÜMÜŞHANE-BAYBURT) ASİL DELEGE
HALİL AKTAŞ ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERZİNCAN 2017-2020 DÖNEMİ ERZİNCAN ASİL DELEGE
HAMZA AKIN Anadolu Merkez-I (ANKARA) Bölge Müdürlüğü ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA ASİL DELEGE
HASAN KARABOĞA Kuzey-I (SAMSUN) Bölge Müdürlüğü SAMSUN 2017-2020 DÖNEMİ 21.GRUP (SAMSUN-TOKAT) ASİL DELEGE
HAYRETTİN AKYÜREK Anadolu Merkez-II (KAYSERİ) Bölge Müdürlüğü KAYSERİ 2017-2020 DÖNEMİ 17.GRUP (KAYSERİ-NEVŞEHİR-AKSARAY) ASİL DELEGE
HAYRETTİN BAHÇİVANCI TELEKOM HARİCİ ÜYELER 2017-2020 DÖNEMİ 9.GRUP (DİYARBAKIR-SİİRT-ELAZIĞ) ASİL DELEGE
HÜSEYİN DAĞLI TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
HÜSEYİN ULUDAĞ ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA DENETİM KURULU BAŞKANI
İRFAN ALKAN KARAMAN İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ KARAMAN 2017-2020 DÖNEMİ KARAMAN ASİL DELEGE
İSA ALTINTAŞ TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
İSMAİL ÖZKAR TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
KADİR YILDIRIM TT BYS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA YÖNETİM KURULU ÜYESİ 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA ASİL DELEGE
KEMAL YÖRÜMEZ Anadolu Merkez-I (ANKARA) Bölge Müdürlüğü ANKARA YÖNETİM KURULU ÜYESİ 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA ASİL DELEGE
KÜBRA OKUMUŞ ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ RİZE 2017-2020 DÖNEMİ 23.GRUP (RİZE-ARTVİN) ASİL DELEGE
MAHMUT ERKILIÇ TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
MEHMET BEYTUR TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MEHMET GÜNAY KONYA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ KONYA 2017-2020 DÖNEMİ KONYA ASİL DELEGE
MEHMET VECİ SEVİK İstanbul-I (İSTANBUL YAKASI) Bölge Müdürlüğü İSTANBUL 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-I ASİL DELEGE
MEHMET YÜCEL ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
MESUT HAYMANA BURSA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ BURSA 2017-2020 DÖNEMİ BURSA ASİL DELEGE
MESUT ÖNDER KOCA Anadolu Merkez-I (ANKARA) Bölge Müdürlüğü ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA ASİL DELEGE
MUAMMER DAŞ MERSİN İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN 2017-2020 DÖNEMİ MERSİN ASİL DELEGE
MUHAMMET BERAT ALPHAN TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
MURAT AKBULUT TTNET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
MURAT AKKAYA Anadolu Merkez-II (KAYSERİ) Bölge Müdürlüğü KAYSERİ DENETİM KURULU ÜYESİ 2017-2020 DÖNEMİ 17.GRUP (KAYSERİ-NEVŞEHİR-AKSARAY) ASİL DELEGE
MURAT AKYÜZ Kuzey-II (TRABZON) Bölge Müdürlüğü TRABZON 2017-2020 DÖNEMİ TRABZON ASİL DELEGE
MURAT DURSUN ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
MURAT EVCİMEN İstanbul-I (İSTANBUL YAKASI) Bölge Müdürlüğü İSTANBUL 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-I ASİL DELEGE
MUSTAFA ÇAKIR BOLU İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ BOLU 2017-2020 DÖNEMİ 4.GRUP (ESKİŞEHİR-BOLU-DÜZCE) ASİL DELEGE
MUSTAFA ÖZDEMİR Batı-I (İZMİR) Bölge Müdürlüğü İZMİR 2017-2020 DÖNEMİ İZMİR ASİL DELEGE
NAZİF YILMAZ TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
NAZİM SEMİZ ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ RİZE 2017-2020 DÖNEMİ 23.GRUP (RİZE-ARTVİN) ASİL DELEGE
NECATİ İPİN TELEKOM HARİCİ ÜYELER 2017-2020 DÖNEMİ 19.GRUP (YOZGAT-KIRŞEHİR) ASİL DELEGE
NECMİ KORTAK ADAPAZARI İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA 2017-2020 DÖNEMİ 15.GRUP (KOCAELİ-SAKARYA) ASİL DELEGE
NESLİHAN SEDA KAŞELİ TELEKOM HARİCİ ÜYELER 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-I ASİL DELEGE
NEVZAT BİLİR ŞIRNAK İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ ŞIRNAK 2017-2020 DÖNEMİ 10.GRUP (Ş.URFA-BATMAN-MARDİN-ŞIRNAK) ASİL DELEGE
ORHAN KARATAŞ MUĞLA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ MUĞLA 2017-2020 DÖNEMİ MUĞLA ASİL DELEGE
OSMAN BAŞTAN ISPARTA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA 2017-2020 DÖNEMİ 6.GRUP (ISPARTA-AFYONKARAHİSAR) ASİL DELEGE
ÖNER BAL ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADIYAMAN 2017-2020 DÖNEMİ ADIYAMAN ASİL DELEGE
ÖZBEK GÜVEN MUŞ İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ MUŞ 2017-2020 DÖNEMİ 12.GRUP (BİTLİS-AĞRI-MUŞ) ASİL DELEGE
ÖZLEM USLU İstanbul-II (İSTANBUL ANADOLU YAKASI) Bölge Müdürlüğü İSTANBUL 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-II ASİL DELEGE
ÖZNUR TUNA TÜRKEKUL İstanbul-II (İSTANBUL ANADOLU YAKASI) Bölge Müdürlüğü İSTANBUL 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-II ASİL DELEGE
RAMAZAN ALABAŞ TELEKOM HARİCİ ÜYELER 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-II ASİL DELEGE
REMZİ VELİOĞLU ZONGULDAK İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK 2017-2020 DÖNEMİ 5.GRUP (ZONGULDAK-BARTIN-KARABÜK) ASİL DELEGE
RESUL BÜYÜKŞAHİN TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
SALİM TOPAL Anadolu Merkez-I (ANKARA) Bölge Müdürlüğü ANKARA DENETİM KURULU ÜYESİ
SEDAT ÖZER Güney-I (ANTALYA) Bölge Müdürlüğü BURDUR 2017-2020 DÖNEMİ BURDUR ASİL DELEGE
SERDAR ERGÜN Batı-I (İZMİR) Bölge Müdürlüğü İZMİR 2017-2020 DÖNEMİ 11.GRUP (BİNGÖL-KARS-IĞDIR-ARDAHAN) ASİL DELEGE
SERHAT BİNİCİ TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA YÖNETİM KURULU ÜYESİ 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
SERHAT UYSAL İstanbul-I (İSTANBUL YAKASI) Bölge Müdürlüğü İSTANBUL 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-I ASİL DELEGE
ŞEREF TECER SİVAS İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS 2017-2020 DÖNEMİ 18.GRUP (SİVAS-MALATYA) ASİL DELEGE
TAHİR ZİBEK HAKKARİ İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ 2017-2020 DÖNEMİ 13.GRUP (VAN-TUNCELİ-HAKKARİ) ASİL DELEGE
TUBA IŞIK ASSİSTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERZİNCAN 2017-2020 DÖNEMİ ERZİNCAN ASİL DELEGE
TURGAY ŞENTÜRK TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE
TÜRKEŞ OĞUZHAN DARICI KIRIKKALE İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE 2017-2020 DÖNEMİ KIRIKKALE ASİL DELEGE
UFUK DAHAR ÇORUM İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ ÇORUM 2017-2020 DÖNEMİ 20.GRUP (ÇORUM-SİNOP) ASİL DELEGE
UĞUR ÇAKILI HATAY İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ HATAY 2017-2020 DÖNEMİ HATAY ASİL DELEGE
UĞUR YILDIRIM İstanbul-I (İSTANBUL YAKASI) Bölge Müdürlüğü İSTANBUL 2017-2020 DÖNEMİ İSTANBUL-I ASİL DELEGE
ÜMİT ATAMAN KOCAELİ İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ KOCAELİ 2017-2020 DÖNEMİ 15.GRUP (KOCAELİ-SAKARYA) ASİL DELEGE
ÜMİT İNCE AMASYA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ AMASYA 2017-2020 DÖNEMİ AMASYA ASİL DELEGE
ÜNAL SADE TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ
YILDIZ KÖŞKER TÜRK TELEKOM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA 2017-2020 DÖNEMİ ANKARA GM ASİL DELEGE